Статуси за темою:

“Наша Україна” виключила Ющенка з лав партії

Наша Україна виключила Ющенка з лав партії

“Блискучій” кінець кар’єри…
Рада київської організації Нашої України виключила Ющенка з лав партії.
Про таке рішення партії повідомив глава політради партії Наша Україна Сергій Бондарчук на брифінгу в суботу.

Він процитував рішення ради Київської міської організації партії Наша Україна, в якій зазначається, що під час парламентських виборів 2012 року за рішенням Ющенка були проведені заміни членів окружкомів і дільничних від Української народної партії та Нашої України у південних і східних областях країни на представників Партії регіонів, що “завдало значної шкоди авторитету партії”.

“Такими діями Віктор Ющенко зрадив програмні ідеї партії Наша Україна”, – наголошується в рішенні. У документі також говориться, що Ющенко не виконав взяття на себе публічні зобов’язання з виплати боргів партії за 2009 рік.

Крім того, “з метою уникнення звітів та відповідальності за допомогою підконтрольних йому членів президії” Віктор Ющенко блокує скликання з’їзду партії й “намагається у незаконний спосіб узурпувати керівництво в партії”.

“Рада вирішила виключити Ющенка Віктора Андрійовича з членів партії Наша Україна”, – підкреслюється в рішенні.

Віктор Ющенко не є лідером партії Наша Україна після виключення з її лав, заявив голова політради цієї партії Сергій Бондарчук.

“Він перебуває на обліку в Київській міській організації, тому не передбачено будь-якої іншої процедури, й Віктор Ющенко не має якогось особливого статусу, він рівний, як і всі члени партії”, – сказав Бондарчук на брифінгу в суботу, коментуючи рішення Київської міськорганізації про виключення Ющенка з партії.

Відповідаючи на уточнююче запитання, чи продовжує Ющенко залишатися лідером партії, голова політради сказав: “Для мене це нонсенс. Він зараз не є членом партії”.

При цьому він підкреслив, що ніхто не може виконувати обов’язки лідера партії. Оргкомітет партії Наша Україна підготує проведення з’їзду цієї політсили найближчим часом.

“Мною створено оргкомітет, який на своєму засіданні визначить дату й місце проведення з’їзду”, – сказав голова політради партії Наша Україна Сергій Бондарчук на брифінгу в суботу.

Він повідомив про те, що 15 обласних організацій партії прийняли рішення на своїх конференціях про необхідність скликати такий з’їзд. При цьому Бондарчук не назвав можливу дату проведення з’їзду, додавши лише, що “затягувати з цим ми не будемо”.

14 обласних організацій Нашої України висловили протест проти дій Віктора Ющенка на посаді лідера партії.

Зокрема, на сайті партії з’явилося повідомлення, що з 29 січня по 5 лютого відбулися засідання рад 14 обласних організацій політичної партії Наша Україна: Волинської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Тернопільської, Херсонської, Чернігівської, міської Київської та Севастопольської, та АР Крим.

Джерело: bigmir
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha