Відео

Українські статуси розміщують в архів відео, яке буде корисне для перегляду всім українцям. Відео скачати в нас не можна, зазвичай воно є - найкраще відео з ютуба, чи найкраще відео з контакту. Зрештою відео призначене не для того щоби його можна було скачати, а для того щоби відео можна було дивитися онлайн і розповісти про найкраще відео друзям.

Україна відео творить не гірше за зарубіжних авторів. Відео про Україну особливо приємно переглядати онлайн, в ньому сконцентрований весь патріотичний дух, та й відео по українськи, тобто відео українською мовою - патріотичне відео. Українцям таке відео переглядати вдвічі приємніше.

Статуси публікують все відео по українськи, тобто відео українською мовою. Переважно це відео про Україну і про історію України. Також відео від звичайних користувачів. У нас ви знайдете різноманітне українське відео це: відео приколи, відео пісні, колядки, відео танці, відео від української громади закордоном та багато-багато іншого відео, що можна дивитися онлайн.

Люди люблять знімати домашнє відео і викладати його у ютуб. Це відео збирає велику кількість переглядів і стає популярним відео в мережі. Такі відео теж потрапляють на "Українські статуси". Ви також можете публікувати відео в якості відеостатусів. Відеостатуси - це ті ж статуси, але замість тексту та картинки в яких розміщене відео.

Спробуйте дивитися відео якомога більше нашого, українського! Це принесе не лише естетичне задоволення, а ще й підніме статус української мови і нашого медіаконтенту в мережі на рівень вище.

Статуси за темою:

Майстер класс по виготовленню Великодніх віночків14.04.2017

Худко! У нас залишилось мало часу, але достатньо, щоб прикрасити свій Великдень. Майстер класс по виготовленню Великодніх віночків, від Наталі Терлецької та її подруги флористом- декоратором Маруньки Татарчинської.

Мітки:

1 2 3 4 5 6 18
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha